Aktuálne počasie: Hotel Dorinka ubytovanie Hostinne Aktuálne počasie: zamračené
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Dorinka / ubytovanie Hostinne

Hotel Hostinne Dorinka
 
Mestský Hotel Dorinka sa nachádza v obci Hostinné priamo na námestí. Hostinné leží približne 20 km od Trutnova. Z Prahy je to do Hostinného 129 km a trasa trvá cca 1,5 hod po ceste č 16. Medzi Novou Pakou a Trutnovom odbočte za obcou Dolná Olešnice-Vestrev za mostom cez Labe a železničným priecestím vľavo na cestu č 325.

Hostinné hotel ubytovanie Dorinka:
Hotel Dorinka ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách a v priestranných rodinných štúdiách s postieľkou a možnosťou prístelky. Pre náročnejších klientov ponúka ubytovanie v štúdiu s minikuchyňkou, TV a prípojkou na PC s Internetom. Ekonomickou variantou pre väčšiu rodinu alebo pre viac osôb je izba so 6 lôžkami.

Ubytovanie Hostinné hotel Dorinka:
Komfortné izby sú vybavené samostatným WC a kúpeľňou s vaňou, izby pre menej pohyblivých klientov alebo pre vozíčkárov. Izby turistickej triedy pre menej náročných klientov sú dvojlôžkové so spoločnou kúpeľňou so sprchou a spoločným WC.

Hostinné ubytovanie hotel Dorinka:
Dvojlôžkové izby a štúdiá sú situované s výhľadom na námestie. Trojlôžkové a šesťlôžkový izby majú výhľad na kostol. Celková kapacita hotela Dorinka je 43 lôžok. Apartmány pre skupiny / športovcov alebo pre klientov so zvieratkom - psík či mačička, a apartmány rodinné sú situované v zadnej a pokojnejšej časti traktu hotela s vlastnou kuchynkou (sú v rekonštrukcii a budú ponúkané až v priebehu roka).

Mestský hotel Dorinka ubytovanie Hostinné:
Súčasťou hotela Dorinka je reštaurácia zameraná prevažne na českú kuchyňu. Obľúbené sú denné menu a z jedálneho lístka minútkových jedál si nepochybne dobre vyberiete, napr. steak dvoch obrov. Reštaurácia nie je veľká a ponúka príjemné posedenie pre 20 osôb. U baru a barového stolíka môžete vychutnať vynikajúcu kávu Segafredo, ochutnať s priateľmi z troch druhov piva alebo dať prednosť lákavej ponuke moravských vín. Reštaurácia je prepojená s nefajčiarskym salónikom pre 16 osôb a pre fajčiarov je vyhradená Kvetinová sála s kapacitou 50 - 60 osôb.

Ubytovanie Trutnov Hostinné hotel Dorinka:
V prízemí vedľa reštaurácie je k dispozícii malý salónik s kapacitou 16 osôb, vhodný pre menšie rodinné oslavy a sešlosti. V prízemí je aj Kvetinová sála s kapacitou cca 50-60 osôb, ktorá je vhodná pre organizovanie väčších akcií, osláv, rautov alebo podnikových večierkov, často je využívaná pre tanečné večery. V prvom poschodí Mestského Hotelu Dorinka možné využiť ďalší salónik s vlastnou minikuchyňkou a WC, je stredne veľký a vhodný pre uzavretú spoločnosť, ktorá nechce byť rušená prevádzkou reštaurácie. Môže slúžiť aj na školenia, kurzy, prezentácie a pojme 30-40 osôb.

Dovolenka Hotel Dorinka Hostinné tipy na výlety
Mesto Hostinné patrí medzi najstaršie mestá na úpätí najvyšších českých hôr Krkonôš. Pýši sa významnými historickými stavbami ako Galéria antického umenia, Františkánsky kláštor, Mariánsky stĺp, Renesančná radnica, Kostol Najsvätejšej Trojice a Pamätník cisára Jozefa II.
Letné aktivity - Labská cyklotrasa - najvýznamnejšia v regióne. Prameň Labe - Horní Mísečky, Krkonošské múzeum Vrchlabí, vodná priehrada Les kráľovstva - Biela Tremešná, ZOO Dvur Králové nad Labem, Adršpašsko-teplické skály, Bozkovské jaskyne, Hospital Kuks, Krkonošský národný park. Ideálne sú aj terény pre nordic walking. V blízkom okolí sú dve golfové ihriská - Mladé Buky a Prosečné. Možno zabezpečiť jazdu na koni a pre hotelových hostí možnosť zapožičania horských bicyklov. Vlastné miestne bicykle možné umiestniť zdarma.
Zima na horách - Skipark Černý Dul alebo Mladé Buky, Skiareál Čierna Hora - Jánské Lázne s najdlhšou zjazdovou traťou v Českej republike, Skiareál Špindlerov Mlýn a Pec pod Snežkou. Najbližšie lyžiarske terény sú vzdialené od hotela 8km.
 
Hotel Hostinne Dorinka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Hostinne Dorinka - hotel má reštauráciuHotel Hostinne Dorinka - možnosť pripojenia na internetHotel Hostinne Dorinka - Iybz sú vybavené televízoromHotel Hostinne Dorinka - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Hostinne Dorinka - Izby s vlastnou toaletou